AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Γραφείου

D. Ellinas factory products ltd: Ζητείται Βοηθός Γραφείου – Λεμεσός

Η εταιρεία D. Ellinas factory products ltd θέλει να δυναμώσει το γραφειακό προσωπικό της με την προκήρυξη νέας θέσης εργασίας βοηθός γραφείου.

Αποστολή βιογραφικών κ. Δέσπω Χριστοφή despo.christofi@dellinas.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”

Καθήκοντα θέσης:

  • Συνεργασία με την υπεύθυνη του μηχανολογικού τμήματος
  • Συνεργασία με τους μηχανολόγους της εταιρείας
  • Διαχείριση και έλεγχος των προσφορών
  • Βοήθεια στην οργάνωση γραφείου
  • Συνεργασία με το εργοστάσιο για τις παραγγελίες
  • Ενημέρωση όλων των επαρχιών σε εβδομαδιαία βάση των παραγγελιών
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες για διευκρινήσεις παραγγελιών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (excel & Microsoft)
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εργασία υπό πίεση