Ζητείται Οδηγός/ Χειριστής φορτηγού με γερανό (μισθός €1.815)

Pampos Elenodorou & Sons Ltd: Ζητείται Οδηγός/ Χειριστής φορτηγού με γερανό – Λάρνακα

Η Εταιρεία Πάμπος Ελενοδώρου & Υιοί Λτδ η οποία διαθέτει μεγάλο στόλο σύγχρονων φορτηγών / απορριμματοφόρων και μηχανημάτων, με όλες τις απαραίτητες ανέσεις ενδιαφέρεται να προσλάβει Οδηγό / Χειριστή φορτηγού με γερανό.

Πρόγραμμα εργασίας: Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.

Επαρχία: Λάρνακα.

Μηνιαίος Μισθός (μεικτός): 1815 ευρώ.

Καθήκοντα:

  • Συλλογή γυάλινων συσκευασιών από συγκεκριμένα σημεία και μεταφορά τους σε ειδική μονάδα στο Ζύγι.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια οδηγού.
  • Επικοινωνιακή ικανότητα.
  • Επιμελής και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος ηλεκτρονικά: panagiotis_elenodorou@hotmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλεφωνική επικοινωνία με τον εργοδότη: 99564628 – Παναγιώτης Ελενοδώρου.