AD 8 code

Ζητείται Στέλεχος για Δικολαβικές Εργασίες

Delfi Partners & Company: Ζητείται Στέλεχος για Δικολαβικές Εργασίες – Λεμεσός

Η Delfi Partners & Company αναζητά νέους, ταλαντούχους συνεργάτες.

Στέλεχος για Δικολαβικές Εργασίες (Γραφείο Λεμεσού)

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εξωτερικές και Εσωτερικές αυτοψίες ακινήτων των διαφόρων χαρτοφυλακίων ακινήτων και φωτογραφική αποτύπωση αυτών
  • Συντονισμός συναντήσεων σε όλες τις Δημόσιες Υπηρεσίες για την παραλαβή εγγράφων ή φακέλων εκ μέρους της εταιρίας
  • Βοηθά στην εκτέλεση ή/και αναλαμβάνει την εκτέλεση εργασιών και υποθέσεων στα αρμόδια τμήματα του κτηματολογίου και άλλων δημόσιων υπηρεσιών.
  • Διεκπεραίωση εργασιών στο τμήμα Φορολογίας.
  • Υποστηρικτικές υπηρεσίες στην διαδικασία μεταβίβασης ακινήτων.
  • Λεπτομερής ενημέρωση των τμημάτων εντός του Οργανισμού
  • Καθημερινή γραπτή αναφορά προς τον υπεύθυνο του τμήματος

Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου σε οποιοδήποτε κλάδο
  • Κάτοχος άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Γνώση Microsoft Office applications (Excel, PowerPoint, Word, Outlook), και χρήση διαδικτύου
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία
  • Εξαιρετικές δυνατότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου

Πλήρη πενθήμερη απασχόληση με ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και κάλυψη εξόδων μετακίνησης εντός του ωραρίου.

Για αποστολή Βιογραφικών οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να χρησιμοποιήσουν την ηλεκτρονική διεύθυνση:  careerscy@delfipartners.com με τίτλο: “anergosjobs.com”