AD 8 code

Ζητούνται 2 Σύμβουλοι Επιχειρήσεων

Ζητούνται 2 Σύμβουλοι Επιχειρήσεων – Λευκωσία

Εταιρεία Μάρκετινγκ με έδρα την Λευκωσία αναζητά δύο άτομα για την θέση του Σύμβουλου Επιχειρήσεων.

Καθήκοντα:

·       Επικοινωνία και παρουσίαση προσφερόμενων υπηρεσιών

·       Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες

·       Επιτυχή εφαρμογή του στρατηγικού πλάνου ανάπτυξης της εταιρείας

·       Κατανόηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Προσόντα:

·       Ευχάριστη προσωπικότητα με ανεπτυγμένο το αίσθημα της ομαδικότητας

·       Ενσυναίσθηση, συνέπεια και συνεργασία

·       Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

·       Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές:

·       Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

·       Μοντέρνες εγκαταστάσεις

·       Διαγωνισμοί και εξωτερικές δραστηριότητες

·       Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών

Στείλε άμεσα το βιογραφικό σου στο: public.rnic@gmail.com και διεκδίκησε μια θέση στην εταιρεία μας.

Αιτήσεις μέχρι: 10/06/2023

*Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας και θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

(AD-PP-147)