AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

GDL Trading Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λάρνακα

Η Εταιρεία  G.D.L, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εισαγωγής και διανομής τροφίμων , ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για Βοηθό Αποθήκης για την περιοχή της Αραδίππου

Καθήκοντα:

  • Μέριμνα για την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης
  • Λειτουργική ταξινόμηση προϊόντων κατά είδος και τύπο
  • Παρακολούθηση των αποθεμάτων και ετήσια καταγραφή αυτών όποτε ζητηθεί
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Έλεγχος φόρτωσης παραγγελιών

Προσόντα:

  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια

Ενδιαφερόμενοι αιτητές παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@gdltrading.com με τίτλο: “Βοηθός Αποθήκης – Λάρνακα – anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις τυγχάνουν διακριτικής επεξεργασίας διασφαλίζοντας τη πλήρη συμμόρφωση της εταιρείας με τον ΓΚΠΔ.