AD 8 code

MP Ventus Computers Ltd: Θέση Εργασίας

MP Ventus Computers Ltd: Θέση Εργασίας – Αμμόχωστος

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών σε κατάστημα Η/Υ

Προσόντα:

  • Καλή γνώση χειρισμού Η./Υ (Word, Excel, email κλπ)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση Αγγλικής

Προσόντα που δεν είναι απαραίτητα αλλά μπορεί να ληφθούν υπόψη:

  • Γνώσεις σε τεχνικά θέματα Η/Υ
  • Προηγούμενη σχετική εμπειρία

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος
  • Διαχείριση πελατών και παραγγελιών eshop
  • Τακτοποίηση και συντήρηση Showroom (ραφιών, γραφείων κλπ)
  • Παραλαβές και διαχείριση αποθήκης

Ωράριο (38 ώρες εβδομαδιαίως). Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή (09:00-13:00 & 15:00-18:00) / Τετάρτη (09:00-14:00) / Σάββατο (09:00-14:00)

Εναλλακτικό ωράριο: Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή (09:00-16:00) / Τετάρτη (09:00-14:00) / Σάββατο (09:00-14:00)

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Email: marios@mpventus.com με τίτλο: “anergosjobs.com”