AD 8 code

Ζητείται Κλητήρας / Maintenance

ΙΜΗ: Ζητείται Κλητήρας / Maintenance – Λευκωσία

Η ΙΜΗ ζητά να προσλάβει:

Κλητήρας / Maintenance

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Γενικές εργασίες κλητήρα, όπως συλλογή, παραλαβή και παράδοση αλληλογραφίας ή εισερχομένων και εξερχομένων εγγράφων και αντικειμένων
  • Να προγραμματίζει και να ακολουθεί τις πιο αποτελεσματικές διαδρομές για την παράδοση αγαθών
  • Συντήρηση εταιρικού αυτοκινήτου, συλλογή αποδείξεων καυσίμων και μηνιαία επιθεώρηση του αυτοκινήτου
  • Να παραλαμβάνει, φορτώνει και καταγράφει τα διάφορα αντικείμενα που πρέπει να παραδοθούν από και προς τον χώρο του ανάλογου συνεδρίου ή εκδήλωσης
  • Να βοηθά στο στήσιμο των συνεδρίων και των εκδηλώσεων που διοργανώνει η IMH, με βάση τις ανάγκες του κάθε συνεδρίου και εκδήλωσης
  • Υπεύθυνος για την ασφαλή μεταφορά και φύλαξη του εξοπλισμού των συνεδρίων
  • Συντήρηση χώρου εργασίας για να διασφαλιστεί η λειτουργικότητα και η ασφάλεια
  • Περιστασιακές χειρωνακτικές εργασίες στο χώρο του γραφείου, όπως για παράδειγμα επιδιορθώσεις γραφείων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Κάτοχοι πτυχίου ανώτερης εκπαίδευσης και προηγούμενη πείρα στον συγκεκριμένο τομέα θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην

ηλεκτρονική διεύθυνση vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη «KLITIRAS – anergosjobs.com», μέχρι και τις 24/02/2023.

Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα

IMH

Τηλ.: +35722505555 | Φαξ.: +35722679820www.imhbusiness.com