AD 8 code

Curvglass: Θέση Εργασίας

Curvglass: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Υπεύθυνος/η Γραμμής Παραγωγής Γυαλιών Tempered

Η Curvglass, μέλος του Ομίλου εταιρειών Nikos Trikkis Group of Companies, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνος/η Γραμμής Παραγωγής Γυαλιών Tempered.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος Άδειας Οδηγού
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα Θέσης:

  • Χειρισμός και προγραμματισμός γραμμής παραγωγής γυαλιών tempering
  • Έλεγχος προϊόντος
  • Καθορισμός διαδικασίας παραγωγής, ανάλογα με τον τύπο προϊόντος
  • Φόρτωση και εκφόρτωση του προϊόντος στη μηχανή
  • Συντονισμός της ομάδας για τη διεκπεραίωση των εργασιών

Δεξιότητες / Χαρακτήρας:

  • Διαθέτει ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία, αναλυτική σκέψη, ευθυκρισία
  • Διαθέτει ικανότητες αποτελεσματικής συνεργασίας, ομαδικότητας, επικοινωνίας και προσεκτικής ακρόασης.
  • Διαχειρίζεται ορθά το χρόνο του στα πλαίσια της ποιοτικής και παραγωγικής απόδοσης.

  • Πενθήμερη Εργασία
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Πληρωμένη Άδεια
  • Αναθεώρηση απολαβών με το πέρας της δοκιμαστικής περιόδου ( 6 μήνες)

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας και θα χρησιμοποιηθούν για σκοπούς εργοδότησης και μόνο.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στα email: marianna@trikkis.com και factory@trikkiscurvglass.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 70003242