AD 8 code

Mallouppas & Papacostas Fashion Ltd: Θέσεις εργασίας

Mallouppas & Papacostas Fashion Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Ο Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας ζητά να προσλάβει μόνιμους Πωλητές/ Πωλήτριες για μερική απασχόληση για τα καταστήματα Calzedonia και Intimissimi στη Λευκωσία ευέλικτους να εργαστούν σε ωράρια καταστημάτων.

Στόχος Θέσης:

Παροχή ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών και διατήρηση εμφάνισης του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές που καθορίζονται από την εταιρεία, συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες.
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος στοκ, αναπληρώσεις προϊόντων.
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.
  • Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους.
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την Υπεύθυνο/η του καταστήματος.

Προσόντα και άλλες προϋποθέσεις:

  • Ευελιξία για εργασία σε βάρδιες / ωράρια καταστημάτων
  • Απαραίτητη η γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ενδιαφέρον για τη Μόδα
  • Ενθουσιασμός

Ωφελήματα:

  • Προμήθεια ανάλογα με την επίτευξη του στόχου πωλήσεων
  • 13ος μισθός
  • Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής
  • Ομαδικό Σχέδιο Συνταξιοδότησης
  • Εκπτωτική κάρτα του Ομίλου

Αιτήσεις:

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο cv@mpfashion.com.cy με θέμα «Πωλητής/τρια μερικής απασχόλησης – anergosjobs.com».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και θα κρατηθούν στα αρχεία μας για 3 μήνες.