AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών

Inroute Insurance Agents & Consultants Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος Επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών – Λεμεσός

Η εταιρεία Inroute Insurance Agents & Consultants Ltd στην Λεμεσό, ψάχνει ικανό άτομο για την θέση υπεύθυνου επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με σκοπό την άμεση κάλυψη αναγκών τους

  • Εξεύρεση καινούριων πελατών

  • Προώθηση πωλήσεων

  • Έρευνα αγοράς

  • Άμεση επικοινωνία με τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους)

  • Υποστήριξη στις γραφειακές εργασίες

 Τυπικά Προσόντα:

  • Γνώσεις Marketing

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ήθος

  • Επικοινωνιακές ικανότητες, διαπραγματευτική ευελιξία

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, πρωτοβουλία και υπευθυνότητα

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, σε γραπτό και προφορικό λόγο

  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

  • Γνώση διαχείρισης των Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης

  • Προηγούμενη εμπειρία στον ασφαλιστικό τομέα ή σε τμήματα πωλήσεων και επικοινωνίας, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Στοιχεία Επικοινωνίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: inrouteinsuranceag@gmail.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικής μεταχείρισης.