AD 8 code

Ζητείται Διοικητικός/Διοικητική  Λειτουργός

A & G Forever Services: Ζητείται Διοικητικός/Διοικητική  Λειτουργός – Παραλίμνι

Εταιρεία, ζητά να προσλάβει Διοικητικό/Διοικητική  Λειτουργό (Offce Administrator), με έδρα το Παραλίμνι.

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος παραγγελιών προμηθευτών, οργάνωση φορτώσεων εταιρείες και παρακολούθηση της πορείας  παραγγελιών των εμπορευμάτων.

  • Συντονισμός παραλαβής και παράδοσης των προϊόντων στους πελάτες

  • Τήρηση και έλεγχος αρχείων και διαδικασιών αγορών, πωλήσεων και συμβάσεων

  • Συμμόρφωση με τα πρότυπα, τις διαδικασίες και την πολιτική της εταιρείας.

  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα για την υποστήριξη των λειτουργιών της εταιρείας και του διευθυντικού προσωπικού

Προσόντα

  • Δίπλωμα στη διοίκηση επιχειρήσεων, γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο. Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση.

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

  • Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft O ce) και λογισμικών προγραμμάτων (Microsoft NAV,SAP) Ικανότητα οργάνωσης, προγραμματισμού και υπευθυνότητας.

  • Δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση & τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.

  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες Εργατικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.

Αιτήσεις: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο Office Administrator στο email job@iname.com

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.  Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά
εμπιστευτικές