AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Γραφείου

Αρτοποιεία Πύργου: Ζητείται Βοηθός Γραφείου – Λεμεσός

Τα αρτοποιεία Πύργου δίπλα στην έξοδο Παρεκλησσιάς από τον αυτοκινητόδρομο ζητούν να προσλάβουν βοηθό γραφείου.

Προσόντα

  • Γνώση Η/Υ (Microsoft word & excel)
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα

  • Παραλαβές προμηθευτών και έκδοση επιταγών
  • Ετοιμασία payroll.
  • Εγγραφή καινούριων προϊόντων στο σύστημα της εταιρίας.
  • Εκτύπωση διαφόρων report από το σύστημα της εταιρίας.
  • Ταξινόμηση τιμολογίων.
  • Παραλαβή και παράδοση εγγράφων στο κοντινότερο courier μια φορα τη βδομάδα.

Απολαβές

  • 13ος μισθός
  • Αποζημίωση αναρρωτικής άδειας (άδεια ασθενείας)
  • Ετήσια άδεια με απολαβές
  • Προσφέρονται μερικά είδη αρτοποιίας δωρεάν & ρόφημα.
  • Πενθήμερη εργασία.

Παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 97631269 ή αποστείλετε e-mail  στο marios@pyrgosbakery.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”