AD 8 code

E. Pyrga Ltd: Θέσεις Εργασίας

E. Pyrga Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Πωλήτριες/Πωλητές Παγωτού

Η εταιρεία Ε.Πυργά ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για μόνιμη απασχόληση για την παγωταρία της στην πλατεία του παλιού λιμανιού στη Λεμεσό .

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στα προϊόντα παγωτού
  • Ετοιμασία ροφημάτων, (Barista)
  • Φροντίδα καταστήματος

Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Συνέπεια
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Γνώση στον τομέα καφέ και παγωτού, καθώς επίσης γνώση άλλων γλωσσών όπως Ρωσικά θα θεωρηθούν σαν έξτρα προσόντα.

Εφαρμόζεται σύστημα βάρδιας βάση αναγκών. Μόνιμη εξαήμερη απασχόληση (συμπεριλαμβανομένου Σαββατοκύριακου)

Ώρες λειτουργίας παγωταρίας 10:00-24:00 (αναλόγως εποχής).

Για περισσότερες πληροφορίες και αιτήσεις παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 99335355 ή στο 99467999.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο: careers@epyrga.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”