AD 8 code

Α. Μιντίκκης Φαρμ Λτδ: Θέση Εργασίας

Α. Μιντίκκης Φαρμ Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγός Διανομέας

H εταιρεία Α. Μιντίκκης Φαρμ ΛΤΔ, ζητά να προσλάβει οδηγούς διανομής με έδρα την Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Φόρτωση και παράδοση παραγγελιών στους πελάτες της εταιρείας παγκύπρια.
  • Εισπράξεις από πελάτες
  • Παραλαβή επιστροφών
  • Ενδοδιακινήσεις μεταξύ των αποθηκών της εταιρείας.

Προσόντα

  • Κάτοχος  άδειας φορτηγού, επαγγελματική.
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα, ακεραιότητα

Η εταιρεία προσφέρει μόνιμη απασχόληση, 13ο μισθό, ταμείο προνοίας, συνεχή εκπαίδευση, σε ένα  φιλικό περιβάλλον εργασίας

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22465600 (08:15 – 16:45)  κο  Ματθαίο

Εmail: mintikkis@mintikkis.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”