AD 8 code

Ζητείται Στέλεχος στο Τμήμα HR

A&G POWERING CONSTRUCTION: Ζητείται Στέλεχος στο Τμήμα HR – Λεμεσός

Τεχνική εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος στο τμήμα HR για εργασία στην Λεμεσό της Κύπρου.

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

  • Άριστη γνώση χειρισμού υπολογιστών και προγραμμάτων του

  • Επιθυμητές γνώσεις λογιστικής

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

  • Παρέχεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η καταχώρησης δεδομένων μισθοδοσίας

  • Υπεύθυνος/η για διατήρηση και ενημέρωση αρχείου προσωπικού

  • Προγραμματισμός αιτημάτων προσωπικού

  • Διαχείριση προσλήψεων αποχωρήσεων

  • Αξιολόγηση Προσωπικού

  • Διαχείριση ενεργειών εύρεσης νέων συνεργατών

Οι υποψήφιοι όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω email:

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 96661124