AD 8 code

Sofocles Kyprianou Ltd: Θέσεις εργασίας

Sofocles Kyprianou Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ πρωτοπόρος στην εισαγωγή και διανομή ειδών υγιεινής, κεραμικών και παρκέ, αναζητά ενθουσιώδη, δυναμικό, αυτό-υποκινούμενο επαγγελματία για τη πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

1.  Marketing and Social Media Administrator

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία καταλόγων και τιμοκαταλόγων
  • Ετοιμασία και διαχείριση έντυπου και ηλεκτρονικού διαφημιστικού υλικού
  • Διαχείριση διαφημιστικού υλικού μέσω διαδικτύου
  • Διαχείριση μέσων κοινωνικής δικτύωσης και ιστοσελίδων
  • Ικανότητα επεξεργασίας φωτογραφιών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσόντα:

  • Δίπλωμα/πτυχίο σε θέματα προώθηση πωλήσεων και διαφήμισης
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και προγραμμάτων του MS Office
  • Γνώση προγραμμάτων Photoshop και Illustrator
  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη εμπειρία

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • 13 μισθοί
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@sofocleskyprianou.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

2.  Πωλητής/τρια Καταστήματος / Σύμβουλος Πωλήσεων

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και προώθηση προϊόντων σε πελάτες
  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου και καινούργιου πελατολογίου
  • Στοχοθέτηση και κατάρτιση πλάνου για επίτευξη στόχων

Προσόντα:

  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Γνώσεις διακοσμητή εσωτερικού χώρου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

  • 13 μισθοί