AD 8 code

Lasercharge Ltd: Θέση Εργασίας

Lasercharge Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Printing & Systems Engineer

Καθήκοντα

Εξυπηρέτηση επιχειρηματικών πελατών σε επίπεδο εγκατάστασης και παραμετροποίησης:

  • Προσωπικών υπολογιστών και εφαρμογών Microsoft (window 10 Pro, MS Office)
  • Εκτυπωτών και φωτοτυπικών μηχανών

Προσόντα

  • H προηγούμενη πείρα στην εξυπηρέτηση επιχειρηματικών πελατών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Βασική γνώση δικτύων καθώς και δίπλωμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης συναφές με την τεχνολογία της Πληροφορικής θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ταμείο Προνοίας

Παρακαλούμε αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο i.fantousi@lasercharge.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή μέσω φαξ στο 22460656.