AD 8 code

New York Sweets Ltd: Θέσεις Εργασίας

New York Sweets Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

1.  Τεχνίτης/τρια Ζαχαρόπαστας με γνώση ζαχαροπλαστικής

Ο Άνθρωπος & ο Ρόλος

Θέλουμε να εντάξουμε στην ομάδα μας Τεχνίτες / Τεχνίτριες Ζαχαρόπαστας με γνώση ζαχαροπλαστικής για την παραγωγική μας μονάδα στη Λεμεσό. Οι θέσεις αφορούν πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Εφαρμογή και τήρηση των διαδικασιών.
  • Διακόσμηση τούρτας με ζαχαρόπαστα.
  • Διατήρηση ενός καθαρού και τακτοποιημένου χώρου εργασίας ακολουθώντας τα πρότυπα υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων.
  • Έλεγχος της ποιότητας των υλικών, της κατάστασης του εξοπλισμού και των συσκευών που χρησιμοποιούνται στην παρασκευή.

Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία στον κλάδο της ζαχαροπλαστικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Απόφοιτος/η σχολής ζαχαροπλαστικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση διακόσμησης με ζαχαρόπαστα.
  • Εξοικείωση με αντίστοιχες μονάδες παραγωγής.
  • Πάθος για τα γλυκά.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικότητα και διάθεση συνεργασίας με την υπόλοιπη ομάδα.

Μισθός & Ωφελήματα

Ιδιαίτερα ελκυστικό πακέτο απολαβών το οποίο περιλαμβάνει:

  • 13ο μισθό,
  • επαγγελματικό συνταξιοδοτικό σχέδιο,
  • προοπτική για σταδιακή αύξηση απολαβών.

Εάν λατρεύεις τα γλυκά, είσαι παθιασμένος με το ωραίο και θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας, τότε θα περιμένουμε το βιογραφικό σου σημείωμα μαζί με μια σημείωση που θα εξηγεί τι σας κάνει εξαιρετικό Τεχνίτη / Τεχνίτρια Ζαχαρόπαστας στην κα. Σουζάνα Αθανασίου στην ηλεκτρονική διεύθυνση reception@newyorksweets.com.cy με τίτλο: “Τεχνίτης Ζαχαρόπαστας – ANERGOSJOBS.COM”

2.  Λειτουργός Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών

Θέλουμε να εντάξουμε στην ομάδα μας ταλαντούχους Λειτουργούς Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών για τις εκθέσεις μας στη Λεμεσό.

Οι θέσεις αφορούν εργασία σε βάρδιες για πλήρη και για μερική απασχόληση (Σάββατο και Κυριακή).

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση παραγγελιών.
  • Άριστη γνώση όλων των προϊόντων της New York Sweets.
  • Φροντίδα του καταστήματος.

Προσόντα

  • Ικανότητα επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Εμπειρία στη διαχείριση τροφίμων.
  • Προηγούμενη εμπειρία ως Barista θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Εάν λατρεύεις τα γλυκά, είσαι παθιασμένος με το ωραίο και θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας τότε θα περιμένουμε το βιογραφικό σου σημείωμα μαζί με μια σημείωση που θα εξηγεί τι σας κάνει εξαιρετικό πωλητή / πωλήτρια στην κα. Σουζάνα Αθανασίου στην ηλεκτρονική διεύθυνση reception@newyorksweets.com.cy με τίτλο: “Πωλητές – ANERGOSJOBS.COM”