AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

ΚΑΛΛΗΣ & ΚΑΛΛΗΣ Δ.Ε.Π.Ε.: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η δικηγορική εταιρεία ΚΑΛΛΗΣ & ΚΑΛΛΗΣ Δ.Ε.Π.Ε. δέχεται αιτήσεις για πλήρωση 1 θέσης «Γραμματέα».

Καθήκοντα και ευθύνες μεταξύ άλλων:

  • Οργάνωση γραφείου και διαχείριση φακέλων και αρχείων
  • Δακτυλογραφήσεις εγγράφων
  • Τήρηση / Οργάνωση ημερολογίου δικηγόρων
  • Επικοινωνία με συνεργάτες / πελάτες
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο Γραμματειακών Σπουδών θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Δακτυλογραφίας
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και ιδιαίτερα των λογισμικών της MicrosoftOffice, Wordκαι Outlook
  • Γνώση του προγράμματος ΖΥΓΟΣ θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Λογιστικές γνώσεις θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία σε δικηγορικό γραφείο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Εχέμυθη και ευχάριστη προσωπικότητα

Πακέτο Απολαβών:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας συμπεριλαμβανομένου του 13ου μισθού
  • Ώρες εργασίας: Δευτέρα με Πέμπτη 8:00 – 13:00 / 15:00 – 18:00 και Παρασκευή: 8:00-13:00

Αιτήσεις:

Οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας και πρέπει να συνοδεύονται από βιογραφικό σημείωμα. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν τις αιτήσεις τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@kalliskallis.com με θέμα “ΘΕΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ – anergosjobs.com”.