AD 8 code

Leo Patriotis Ltd: Θέση Εργασίας

Leo Patriotis Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Store Organizer / Merchandiser

H Leo Patriotis Ltd., ενδιαφέρεται να προσλάβει έμπειρο Store Organizer / Merchandiser

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Επίσκεψη πελατών σύμφωνα με το ημερήσιο δρομολόγιο που του ορίζει ο Προϊστάμενος Πωλήσεων.
  • Παράδοση και συναρμολόγηση εκθετηρίων στους πελάτες.
  • Τοποθέτηση προϊόντων στα ράφια, βάση πλανογράμματος του Brand και τη διατήρηση της σωστής προβολής τους.
  • Σωστή παρουσίαση και ανανέωση των προϊόντων στα ράφια βάση ημερομηνίας λήξεως.
  • Διατήρηση των θέσεων προβολής στους πελάτες και εισήγηση μετακίνησης σε άλλο χώρο, εάν αυτό θεωρείται αναγκαίο.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Έμπειρος Merchandiser με προηγουμένη πείρα  πέρα των 3 ετών.
  • Γνώση των εμπορευμάτων για καθαρισμό και φροντίδα αυτοκινήτου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, οργανωτικό άτομο με υπευθυνότητα και επαγγελματισμό.
  • Άδεια Οδήγησης με καθαρό μητρώο.
  • Γνώσεις της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώσεις και χρήση Ψηφιακής Τεχνολογίας, όπως Tablets & Smart Phones, Viber, Google Drive.

Πακέτο Απολαβών:

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας, συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού, και Ταμείο Αδειών.

Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο e-mail:  marianna.nicolaou@patriotis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Fax: 25872175 or call: 25 72115

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εμπιστευτικότητας και βάση της νομοθεσίας Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων και θα επικοινωνήσουμε μόνο με όσους τηρούν τα απαιτούμενα προσόντα.