AD 8 code

Aldeal Lab-Tech Ltd: Θέση Εργασίας

Aldeal Lab-Tech Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Η εταιρεία Aldeal Lab-Tech Limited, μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία με εξειδίκευση σε ιατροτεχνολογικά προϊόντα, εξοπλισμό και αναλώσιμα χημείων / κλινικών εργαστήριων ζητά να προσλάβει έμπειρο πωλητή/πωλήτρια για Παγκύπρια κάλυψη.

Καθήκοντα Θέσης

•Ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου της εταιρείας και επίτευξη νέων συνεργασιών

•Ενημέρωση πελατών, δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων

•Καταγραφή παραγγελιών

•Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαιτούμενα Προσόντα

• Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα

• Άνεση στην επικοινωνία με πελάτες για προώθηση των προϊόντων

•Επαγγελματισμός

•Συνέπεια και Οργάνωση

•Υπευθυνότητα

•Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις σε Χημεία

Παροχές

•Ικανοποιητικός Μισθός

•Προμήθεια επί των πωλήσεων

•Εταιρικό αυτοκίνητο

•Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο πιο κάτω ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: info@aldeal-labtech.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλ. Επικοινωνίας: 24621523