AD 8 code

Ζητείται Προσωπική/ος Βοηθός/ Γραμματέας

Helenite Ltd: Ζητείται Προσωπική/ος Βοηθός/ Γραμματέας – Λευκωσία

Ζητείται Προσωπική/ος Βοηθός – Γραμματέας

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων/ Μάστερ (ΜΒΑ) ή πολύ καλές γνώσεις στον τομέα Λογιστικής και Μάρκετινγκ.
  2. Άψογη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία και Γραφή)
  3. Ευδιάθετος Χαρακτήρας
  4. Εμπειρία σε Excel/Outlook/Word/PowerPoint
  5. Μεθοδικότητα και Οργάνωση

Καθήκοντα

  1. Οργάνωση Γραφείου
  2. Λογιστικά
  3. Προετοιμασία Παρουσιάσεων καινούργιων ή υφιστάμενων ιδεών
  4. Κατάθεση Αιτήσεων πελατών στο Τμήμα Αρχείου Πληθυσμού και Μεταναστεύσεως

Ελκυστικό Πακέτο Απολαβών

Αποστολή Βιογραφικού στο info@migrateincyprus.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”