AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Προμηθειών & Αγορών –

Home & Wood Home Improvement Store: Ζητείται Υπεύθυνος/η Προμηθειών & Αγορών – Αμμόχωστος

Η Home & Wood Home Improvement Store στο Παραλίμνι ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο/η Προμηθειών & Αγορών.

Περιγραφή Αρμοδιότητες της θέσης:

  • Διαχείριση του τμήματος προμηθειών και αγορών.
  • Οργάνωση διαδικασιών αγορών και διαχείριση αποθεμάτων.
  • Καθημερινή επικοινωνία και διαπραγμάτευση με προμηθευτές εσωτερικού.
  • Έρευνα αγοράς για ανεύρεση νέων προμηθευτών.
  • Συντονισμός της εφοδιαστικής αλυσίδας και παρακολούθησης της φυσικής αποθήκης

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλεγίου οικονομικής ή παρεμφερούς κατεύθυνσης.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών (Ms-Oce).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και οργάνωσης.

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάση τα προσόντα και την εμπειρία, συμπεριλαμβανομένης ιατροφαρμακευτικής κάλυψης και 13 μισθό, σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Όλα τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων είναι εμπιστευτικά και σε καμία περίπτωση δεν θα μεταφερθούν σε τρίτους.

Αποστολή Βιογραφικών:

Email: christospanteli@homewood.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 23811355 (09:00 – 17:00)