AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Vitaemed Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

H Εταιρεία VITAEMED LTD, ειδικεύεται στις πωλήσεις διαγνωστικών και ιατρικών προϊόντων ζητά για άμεση πρόσληψη:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ

Καθήκοντα

  1. Τηλεφωνικό Κέντρο
  2. Γραμματειακά καθήκοντα του Τμήματος
  3. Αρχειοθέτηση
  4. Οργάνωση Τμήματος
  5. Συνεχής εκπαίδευση

Απαιτούμενα προσόντα

  1. Πανεπιστημιακός Τίτλος στη διοίκηση γραφείου ή επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο
  2. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι υποχρεωτική
  3. Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  4. Εξαιρετική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  5. Δυναμική προσωπικότητα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό στο email: info@vitaemed.eu  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”