AD 8 code

Char. Pilakoutas Ltd: Θέση Εργασίας

Char. Pilakoutas Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/νη Υποδοχής (Receptionist) – Maternity Cover

Ο Όμιλος Πηλακούτα, ο μεγαλύτερος όμιλος αυτοκινήτων στην Κύπρο ψάχνει για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνος/νη Υποδοχής (Receptionist) στην Λευκωσία για περίοδο 6 μηνών.

Κύρια Καθήκοντα

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με  πελάτες
  • Συντονισμός εργασιών με τον αρμόδιο λειτουργό
  • Καταγραφή παραγγελιών και αποδείξεων
  • Εγγραφές αυτοκινήτων

Κύρια Προσόντα

  • Εξωστρεφή προσωπικότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο hr@pilakoutasgroup.com.cy αναφέροντας στο θέμα “Receptionist Nicosia – ANERGOSJOBS.COM”. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εμπιστευτικότητας.