AD 8 code

Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας

P.T. Hadjigeorgiou Co Ltd: Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας – Λεμεσός

Η Φαρμακευτική εταιρεία P.T. Hadjigeorgiou Co Ltd, μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία, προκηρύσσει  θέση ιδιαιτέρας γραμματέως του Γενικού Διευθυντή,

Καθήκοντα:

  • Καθήκοντα ιδιαιτέρας του γενικού Διευθυντή.
  • Ομαλή λειτουργία της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής/ Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft office.
  • Γνώση λογιστικών ή και
  • δίπλωμα δευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης, θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς εκπαίδευσης

Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας με τον τίτλο “ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ANERGOSJOBS.COM”   ” στο kariera@pth-pharma.com

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές