AD 8 code

Ζητείται Social Media Designer

Kimball Trading Ltd: Ζητείται Social Media Designer – Αμμόχωστος

Η εταιρεία Kimball Trading Ltd με έδρα στο Παραλίμνι, ζητά να προσλάβει Social Media Designer για την καλύτερη οργάνωση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης της εταιρείας.

Ο/η ιδανικός υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει:

  •       Υψηλό κίνητρο και δημιουργικότητα
  •       Γνώση των ικανοτήτων marketing
  •       Πολύ καλός γνώστης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  •       Ομαδικότητα και οργάνωση

Απαιτούμενα προσόντα:

  •       Προϋπηρεσία σε συναφή εργασιακή θέση
  •       Πολύ καλή χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  •       Επικοινωνιακές ικανότητες
  •       Κατοχή πτυχίου Graphic Designer ή Πληροφορικής
  •       Καλή Χρήση Η/Υ

Αρμοδιότητες:

  •       Δημιουργία περιεχομένου για ανάρτηση στο διαδίκτυο
  •       Αύξηση επισκεψιμότητας στο κοινό
  •       Δημιουργία αναρτήσεων και σελίδων για την προσέλκυση πελατών
  •       Χρήση δεξιοτήτων προγραμματισμού