AD 8 code

Ζητείται Άτομο για Λογιστικά/ Γραμματειακά

Aquamasters Plc: Ζητείται Άτομο για Λογιστικά/ Γραμματειακά – Λευκωσία

Η εταιρεία AQUAMASTERS PLC, κατασκευαστική εταιρεία πισίνων ζητά να προσλάβει υπεύθηνο λογιστιρίου με βασικές γνώσεις γύρω από τα συναφή θέματα.

Η βάση της εταιρείας βρίσκεται στην Λευκωσία και εδώ και 33 χρόνια ειδικεύεται στον τομέα της πισίνας.

Προσόντα

  • Γνώσεις Λογιστικής επιπέδου LCCI Intermediate
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Word, Excel, Outlook
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σε λογιστήριο
  • Οργανωτική και επικοινωνιακή ικανότητα
  • Εμπιστευτικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Καθήκοντα

  • Λογιστικές εγγραφές, τήρηση και παρακολούθηση των λογιστικών βιβλίων της εταιρίας
  • Έκδοση, έλεγχος και καταχώρηση τιμολογίων και αποδείξεων
  • Επικοινωνία και πληρωμές σε προμηθευτές, και συμφωνία υπολοίπων
  • Επικοινωνία και είσπραξη από πελάτες, και συμφωνία υπολοίπων
  • Εξωτερικές εργασίες (τράπεζα, ταχυδρομείο, κλπ)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: aquamasters77772077@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 77772077