AD 8 code

Ζητείται άτομο για το γραφείο

G.D.L Trading Ltd: Ζητείται άτομο για το γραφείο – Πυργά

Η Εταιρεία G.D.L TRADING LTD, με έδρα στα Πυργά  η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας και διανομής τροφίμων  ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο από την περιοχή για το γραφείο για την διαχείριση στόλου (αυτοκινήτων) της εταιρείας .

Από τις 9:00-17:00 , Δευτέρα-Παρασκευή.

Καθήκοντα:

  • Καταγραφή τιμολογίων
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Έλεγχος του stock
  • Συντονισμός εργασιών
  • Οποιαδήποτε γραφειακή εργασία προκύψει

Προσόντα:

  • Απόφοιτη δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια

Οι ενδιαφερόμενες αιτήτριες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@gdltrading.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

*Παρακαλώ όπως αναφέρεται στο βιογραφικό σας για ποιά θέση και Πόλη ενδιαφέρεστε.

Όλες οι αιτήσεις τυγχάνουν διακριτικής επεξεργασίας διασφαλίζοντας τη πλήρη συμμόρφωση της εταιρείας με τον ΓΚΠΔ.