AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας σε εμπορική εταιρεία

Αrenco Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Αrenco Ltd, εμπορική εταιρεία μηχανολογικού και υδραυλικού εξοπλισμού, ζητά να προσλάβει Γραμματέα για τις Κεντρικές Αποθήκες της στην Λευκωσία.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ.

  • Πολύ καλή γνώση MS Outlook και Word.

  • Γνώση του προγράμματος Universe θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Βασική εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα.

  • Λήψη τηλεφωνημάτων και γενική γραμματειακή υποστήριξη.

  • Τιμολόγηση πελατών και παρακολούθηση χρεωστικών υπολοίπων.

  • Ετοιμασία καταλόγων και διαχείριση αλληλογραφίας.

Προσφέρονται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών, συμπεριλαμβανομένων 13ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.

Στοιχεία Επικοινωνίας:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@arenco.com.cy. Περισσότερες πληροφορίες στο 22312706.