AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Λογιστηρίου

Piperaris Security: Ζητείται Υπεύθυνος Λογιστηρίου – Λεμεσός

Η εταιρία συστημάτων ασφαλείας  Piperaris Security Protection ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για να καλύψει την πιο κάτω θέση για την επαρχία Λεμεσού:

 Υπεύθυνο/η Λογιστηρίου

Απαιτούμενα προσόντα

  • Δίπλωμα Λογιστικής L.C.C.I. HIGHER
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα.
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια πείρα σε παρόμοια θέση
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Γενικά καθήκοντα θέσης:

  • Εισπράξεις υπολοίπων
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες
  • Λογιστικές εγγραφές
  • Τιμολογήσεις , έλεγχος χρεωστών/ πιστωτών

Διάρκεια εργοδότησης:  μόνιμη

Μισθός : πολύ ικανοποιητικός , αναλόγως προσόντων και πείρας.

Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι 30/04/2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@piperaris.com  ή  με φαξ στο 77772289 δηλώνοντας με τίτλο: “Υπεύθυνος Λογιστηρίου – ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.