AD 8 code

S. Stylianou Medisupplies Ltd: Θέση Εργασίας

SStylianou Medisupplies Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Διανομέας

H Εταιρεία SSTYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, και με βασικό πελατολόγιο κλινικές, νοσοκομεία, ιατρεία, φαρμακεία κτλ., ζητά για άμεση πρόσληψη ΔΙΑΝΟΜΕΑ με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και έλεγχος παραγγελιών.
  • Φόρτωση, μεταφορά και εκφόρτωση παραγγελιών σε πελάτες.
  • Διανομή προϊόντων στις επαρχίες Λεμεσού και Πάφου (1 φορά/εβδομάδα).
  • Παροχή βοήθειας στη λειτουργία της αποθήκης όταν παραστεί ανάγκη.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοικος Λεμεσού.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστο 2 χρόνων.
  • Κατοχή άδειας οδηγού.
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ.
  • Απόφοιτος Λυκείου & εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων.
  • Οργανωτικές ικανότητες, συνέπεια, υπευθυνότητα και εχεμύθεια.
  • Προθυμία, ομαδικό πνεύμα και πελατοκεντρική προσέγγιση

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων, μόνιμη πλήρης πενθήμερη εργασία, 13ος μισθός, εκπαίδευση και καλό περιβάλλον εργασίας.

Ωράριο Εργασίας:  Δευτέρα-Παρασκευή  08:00-13:00 & 15:00-18:00 (χειμώνα) /16:00-19:00 (καλοκαίρι).

Αιτήσεις: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο

“ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ – anergosjobs.com” στο  email hr@stylianoumedisupplies.com ή Φαξ:  25384540 μέχρι τις 20 Απριλίου 2022.

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.