AD 8 code

Cyrikk Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας (ωράριο 09.00 – 13.00)

Cyrikk Cyprus Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία CYRIKK CYPRUS LTD, προμηθεύτρια προσωπικού προστατευτικού εξοπλισμού, στα πλαίσια της στρατηγικής της ανάπτυξης, αναζητά φιλόδοξα άτομα για άμεση πρόσληψη στη Λεμεσό στην πιο κάτω θέση εργασίας.

Πωλητής/τρια / Διανομέας (Διπλός Ρόλος)

Προσόντα
• Απολυτήριο λυκείου
• Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Άδεια οδηγού
• Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, ακεραιότητα και υπευθηνότητα χαρακτήρα
• Οργανωτικές ικανότητες και ανάπτυξη πρωτοβουλίας, ευφράδεια λόγου, και προσήλωση στην επίτευξη στόχων
• Σοβαρότητα, ήθος και συστάσεις είναι αναγκαία για την επιλογή του ατόμου
• Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
Καθήκοντα
• Εξυπηρέτηση υφιστάμενου δρομολογίου, και εύρεση νέου πελατολόγιου
• Είσπραξη στη βάση της πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
• Προώθηση και ενημέρωση πελατών για τα προϊόντα της εταιρείας μας
Ημέρες και ώρες εργασίας
• Δευτέρα – Παρασκευή 0900 – 1300
Παροχές
• Βασικό μισθό αναλόγως προσόντων και προμήθεια κατόπιν επίτευξης στόχων
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Διαρκή επιμόρφωση και δυνατότητες ανέλιξης
Επικοινωνία

Παρακαλούνται όλοι οι υποψήφιοι/ιες όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο contact@cyrikk.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Μετά την συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης πρός στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές και τα σχετικά προσωπικά δεδομένα θα επεξεργάζονται σύμφωνα με την νομοθεσία περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.