AD 8 code

Ζητούνται Οδηγοί

Kaylana Ltd: Ζητούνται Οδηγοί – Λεμεσός

Η εταιρεία Kaylana Ltd με έδρα την Λευκωσία, παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών στον τομέα της διαχείρισης εμπορευμάτων, με υπηρεσίες στις μεταφορές, διανομές, μετακομίσεις, αποθήκευση κ.α.

Λόγω αύξησης των εργασιών της, ζητά για άμεση εργοδότηση Επαγγελματίες Οδηγούς για κάλυψη των αναγκών της, στις υπηρεσίες μεταφορών και διανομών στην Λεμεσό.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού σε ισχύ
  • Κατοχή κάρτας ταχογράφου
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια στην εργασία
  • Λευκό ποινικό μητρώο

Κύρια Καθήκοντα:

Μεταφορά και Παράδοση προϊόντων / επίπλων

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και πείρας σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@kaylana.eu με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.