AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Ανθρώπινου Δυναμικού

Royal Artemis Private Hospital: Ζητείται Υπεύθυνος Ανθρώπινου Δυναμικού – Πάφος

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας του RoyalHospital

Στο Royal Artemis Private Hospital, στα πλαίσια ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων μας, αναζητάμε Υπεύθυνο Ανθρώπινου Δυναμικού.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  1. Συντονίζει και ελέγχει θέματα εκπαίδευσης και ανάπτυξης, ενημερώνοντας τον Γενικό Διευθυντή.
  2. Εποπτεύει και ασκεί έλεγχο στην εφαρμογή του συστήματος αξιολόγησης της απόδοσης και ετοιμάζει σχέδια για τη σύνδεση της αμοιβής με την απόδοση.
  3. Εποπτεύει και ελέγχει θέματα μισθοδοσίας και παροχών/ωφελημάτων, καθώς επίσης, Εργατικά & Ασφαλιστικά θέματα που αφορούν τον οργανισμό.
  4. Προάγει ομαλές εργασιακές σχέσεις και μεριμνά για την εφαρμογή των ισχυουσών νομοθεσιών για την απασχόληση.
  5. Μεριμνά και ελέγχει την ανάπτυξη και τεκμηρίωση πολιτικών και διαδικασιών αναφορικά με τη διαχείριση και διοίκηση Ανθρωπίνου Δυναμικού.
  6. Εποπτεύει και μεριμνά για την ανάπτυξη πολιτικών και πρακτικών με στόχο την αποτελεσματική επικοινωνία μέσα στον οργανισμό.
  7. Διενεργεί έρευνες ικανοποίησης προσωπικού.
  8. Ετοιμάζει εκθέσεις στελέχωσης και παραγωγικότητας του προσωπικού.
  9. Διαχειρίζεται τον προϋπολογισμό και άλλα οικονομικής φύσεως θέματα τα οποία άπτονται της      Διεύθυνσης   Ανθρωπίνου Δυναμικού, ενημερώνοντας τον Γενικό Διευθυντή.
  10. Εποπτεύει και μεριμνά για την αποτελεσματική λειτουργία του ηλεκτρονικού συστήματος διαχείρισης δεδομένων & πληροφοριών.

Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα του ανατεθούν από τον Γενικό Διευθυντή.