AD 8 code

Royal Artemis Private Hospital: Θέση εργασίας

Royal Artemis Private Hospital: Θέση εργασίας – Πάφος

Ανοικτή θέση εργασίας για ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας του Royal Artemis Private Hospital

 Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Στενή συνεργασία με τον Διευθυντή του Νοσοκομείου για την ανάλυση πληροφοριών και την λήψη οικονομικών αποφάσεων.
  • Γνώση τήρησης Λογιστικών Βιβλίων.
  • Έκδοση Τιμολογίων και παρακολούθηση εισπράξεων.
  • Γνώση Νομοθεσίας και Ετοιμασία και υποβολή VAT – Returns.
  • Έκδοση Μισθοδοσίας.
  • Διενέργεια Χρηματοοικονομικών Αναλύσεων και υποβολή εκθέσεων.
  • Ετοιμασία Μηνιαίων Αναφορών Εσόδων – Εξόδων καθώς και δημιουργία Οικονομικών Αναφορών και Καταστάσεων προς την Διοίκηση για έλεγχο.
  • Γνώση Νομοθεσίας Taxis net και Κοινωνικών Ασφαλίσεων.
  • Ετοιμασία Διαχειριστικών Λογαριασμών Management Accounts & Income Statements profit & loss.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακό Πτυχίο ή Δίπλωμα από Κολλέγιο στην Λογιστική – Οικονομικά, κάτοχος επαγγελματικών προσόντων (ACCA / ACA).
  • Γνώσεις Φορολογίας και Λογιστικών Προτύπων.
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office & Λογιστικών Προγραμμάτων).
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ηγεσία, επίβλεψη, εκπαίδευση και καθοδήγηση του προσωπικού στο Λογιστήριο.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα, ευθυκρισία και ικανότητα ανάληψης ευθύνης.

 Τι προσφέρουμε

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως πείρας και προσόντων.
  • 13ος Μισθός
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων (bonus scheme).
  • Ιδιωτικό Συνταξιοδοτικό Πρόγραμμα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο

e–mail: operationmanager@royalhospital.eu με θέμα: “anergosjobs.com”

Υπόψη:  κυρίου Ανδρέα Κοντεκάκη τηλ: +357 99243226 / +357 26961600