AD 8 code

Στελέχωση τμήματος Μάρκετινγκ

Στελέχωση τμήματος Μάρκετινγκ – Λευκωσία

Εταιρεία στο κέντρο της Λευκωσίας που ασχολείται με το Μάρκετινγκ, αναζητά 3 νεαρά και με όρεξη άτομα για στελέχωση των τμημάτων Μάρκετινγκ, διαφήμισης και επικοινωνίας για εκπροσώπηση του πελάτη της που ασχολείται με τις φιλανθρωπίες.

Καθήκοντα:

  • Επίλυση αποριών σχετικά με τον πελάτη
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Άμεση επικοινωνία και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα
  • Να λειτουργείς καλά υπό πίεση

Προσφέρουμε:

  • Meetings εξέλιξης
  • Επαγγελματική ανέλιξη σε άμεσο χρόνο
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

Για να εξελιχθείς άμεσα σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο, μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου στο recruitingcyprusun@gmail.com

(AD-R-64/100)