AD 8 code

Sofocles Kyprianou Ltd: Θέσεις εργασίας

Sofocles Kyprianou Ltd: Ζητούνται Σύμβουλοι Πωλήσεων – Λευκωσία

Η εταιρεία μας Σοφοκλής Κυπριανού ΛΤΔ πρωτοπόρος και καινοτόμος εταιρεία στον τομέα της εμπορίας ειδών υγιεινής, κεραμικών, παρκέ και κουζινών στην Κύπρο με συνεχή και γρήγορη ανάπτυξη αναζητά ταλέντα για να ενταχθούν στη δυναμική μας ομάδα. Θέλουμε τα μέλη της ομάδας μας να είναι επαγγελματικά περήφανο και γι’ αυτό αναπτύξαμε υποδομές για να προσφέρουμε ανέλιξη, επιβράβευση και προσωπική ανάπτυξη.

Θέση:

Αναζητούμε άτομα με πάθος για να εργαστούν ως Σύμβουλοι πωλήσεων για τα showrooms μας στην Λευκωσία.

Καθήκοντα

Παρουσίαση προϊόντων σε υφιστάμενους και νέους πελάτες εντός των showroom.

Επαφές με δυνητικούς πελάτες του χώρου όπως αρχιτέκτονες, εργολάβους και εταιρείες ανάπτυξης γης.

Ενημέρωση και υποβολή διακοσμητικών εισηγήσεων σε πελάτες

Διαχείριση παραγγελιών

Φροντίδα και έλεγχος ικανοποίησης πελάτη

Χαρακτηριστικά υποψηφίων:

Να είναι επικοινωνιακοί, ευχάριστοι, δυναμικοί, οργανωμένοι, συνεπείς, να αναπτύσσουν πρωτοβουλία, να θέλουν να μάθουν και να εξελιχθούν.

Ελάχιστα προσόντα

  • Καλή γνώση Ελληνικών και βασική γνώση αγγλικών
  • Γνώση υπολογιστών
  • Οι γνώσεις σχεδιασμού και διακόσμησης και προηγούμενη εμπειρία σε συναφείς τομείς θα θεωρηθούν ελάχιστα προσόντα.
  • Σε άτομα με περισσότερα προσόντα προσφέρεται υψηλότερος αρχικός μισθός και ρυθμός ανέλιξης.

Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστική μισθοδοσία υψηλότερο από το μέσο όρο της αγοράς και αναλόγως προσόντων
  • Προμήθεια
  • 13ος μισθός
  • Σύστημα αξιολόγησης και επιβράβευσης
  • Σύστημα ανέλιξης με μισθολογικές κλίμακες
  • Εκπαίδευση και αναβάθμιση γνώσεων, τεχνικών και κοινωνικών δεξιοτήτων που θα στηρίξουν την ανέλιξη
  • Ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον

Για να ενταχθείς στην ομάδα μας στείλε το βιογραφικό σου στο hr@sofocleskyprianou.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή επικοινώνησε στο 22442444.

Post expires at 8:47pm on Sunday April 21st, 2024