AD 8 code

Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός

Sofocles Kyprianou Ltd: Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός – Λευκωσία

Η εταιρεία μας Σοφοκλής Κυπριανού ΛΤΔ πρωτοπόρος και καινοτόμος εταιρεία στον τομέα της εμπορίας ειδών υγιεινής, κεραμικών, παρκέ και κουζινών στην Κύπρο με συνεχή και γρήγορη ανάπτυξη αναζητά ταλέντα για να ενταχθούν στη δυναμική μας ομάδα. Θέλουμε τα μέλη της ομάδας μας να είναι επαγγελματικά περήφανο και γι’ αυτό αναπτύξαμε υποδομές για να προσφέρουμε ανέλιξη, επιβράβευση και προσωπική ανάπτυξη.

Θέση:

Αναζητούμε Επαγγελματία οδηγό για την τμήμα logistics στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Φόρτωση, εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Διανομή προϊόντων εντός και εκτός Λευκωσίας
  • Έλεγχος παραγγελιών
  • Φροντίδα οχήματος

Χαρακτηριστικά υποψηφίων:

Να είναι επικοινωνιακοί, ευχάριστοι, οργανωμένοι, συνεπείς, να αναπτύσσουν πρωτοβουλία και να είναι άριστοι στη διαχείριση χρόνου.

Ελάχιστα προσόντα

  • Κάτοχος Επαγγελματικής άδειας οδήγησης φορτηγού
  • Προϋπηρεσία στο κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστική μισθοδοσία αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Σύστημα αξιολόγησης και επιβράβευσης
  • Σύστημα ανέλιξης με μισθολογικές κλίμακες
  • Εκπαίδευση και αναβάθμιση γνώσεων, τεχνικών και κοινωνικών δεξιοτήτων
  • Ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον

Για να ενταχθείς στην ομάδα μας στείλε το βιογραφικό σου στο hr@sofocleskyprianou.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

ή επικοινώνησε στο 22442444.

Post expires at 8:45pm on Sunday April 21st, 2024