AD 8 code
Latest Jobs

Stephanis: Θέση εργασίας

Stephanis: Θέση εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Λογιστηρίου

Η εταιρεία Stephanis επιθυμεί να προσλάβει για μόνιμη απασχόληση Λειτουργό Λογιστηρίου στα Κεντρικά γραφεία στην Λευκωσία περιοχή Στροβόλου.

Καθήκοντα:

  • Kαταχώρηση λογιστικών εγγραφών στο λογισμικό σύστημα της εταιρείας.
  • Έλεγχος και συμφιλίωση τραπεζών και πιστωτών.
  • Λοιπές γραφειακές εργασίες.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο στη Λογιστική ή άλλο παρόμοιο προσόν.
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office).
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικές ικανότητες και δεξιότητες διαχείρισης χρόνου.
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και πείρας, καθώς και προοπτικές για επαγγελματική ανάπτυξη, σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: kyproulla@stephanis.net αναφέροντας στον τίτλο «Λειτουργός Λογιστηρίου – anergosjobs.com».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτα εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα κληθούν μόνο όσοι ενδιαφερόμενοι πληρούν τα απαραίτητα προσόντα της θέσης.

Post expires at 8:47pm on Saturday April 20th, 2024