AD 8 code

Ζητούνται Καθαριστές/ Καθαρίστριες

Eagle Watch Cleaning Services Ltd: Ζητούνται Καθαριστές/ Καθαρίστριες – Παγκύπρια

Η εταιρεία Eagle Watch Cleaning Services Ltd στα πλαίσια της ανάπτυξής της, επιθυμεί όπως εντάξει άμεσα στο δυναμικό της καθαριστές/καθαρίστριες για όλες τις επαρχίες.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πιστοποιητικό Λευκού Ποινικού Μητρώου
  • Πιστοποιητικό μη καταδίκης για σεξουαλική παρενόχληση
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια

Θα ληφθούν υπόψη (εάν υπάρχουν):

  • Πείρα στον τομέα του καθαρισμού
  • Απολυτήριο Μέσης Εκπαίδευσης

Καθήκοντα:

  • Καθαρισμός σε κτίρια και εγκαταστάσεις.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν τα βιογραφικά τους στο email info@eagle.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”  ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22515750.

Post expires at 8:26pm on Saturday April 20th, 2024