AD 8 code

Θέσεις εργασίας σε φαρμακευτική εταιρεία (14 μισθοί)

Remedica Ltd: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

Συσκευαστής/Συσκευάστρια Παραγωγής

Ρόλος:

Εκτελεί μια σειρά εργασιών που σχετίζονται με το πακετάρισμα των φαρμακευτικών προϊόντων σύμφωνα με τους κανόνες Καλής Παρασκευαστικής Πρακτικής (cGMP) και τις Τυποποιημένες Διαδικασίες Λειτουργίας (SOP)

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Χειρισμός, τροφοδοσία, επίβλεψη, καθαρισμός μηχανής συσκευασίας.
  • Έλεγχος της ποιότητας και της ποσότητας των προϊόντων σε όλα τα στάδια της παραγωγικής διαδικασίας.
  • Εκτύπωση πληροφοριών του προϊόντος σε χαρτονάκια και ετικέτες.
  • Καθαρισμός των δωματίων συσκευασίας και των κοινόχρηστων χώρων. Καθαρισμός εξαρτημάτων. Διατήρηση σε καλή κατάσταση των μηχανημάτων, εξαρτημάτων, σκευών μητρώων και χώρων συσκευασίας.
  • Γενικός έλεγχος και καθαριότητα των χώρων εργασίας και των μηχανών καθώς και κλείσιμο φώτων, πριζών, παροχών αέρα/νερού και άλλων μηχανημάτων στο τέλος της ημέρας.
  • Ενεργή συμμετοχή σε διάφορα εκπαιδευτικά προγράμματα.
  • Πλήρης και συνεχής ενημέρωση και συμμόρφωση προς όλους τους κανονισμούς της εταιρείας.
  • Συνεχής ενημέρωση, κατανόηση και εφαρμογή των γραπτών τυποποιημένων διαδικασιών λειτουργίας (SOPs). Σε καμία περίπτωση δεν παραβιάζονται γραπτές διαδικασίες/οδηγίες χωρίς γραπτή εντολή από εξουσιοδοτημένο άτομο.
  • Εκτέλεση άλλων σχετικών εργασιών οι οποίες ανατίθενται από τον προϊστάμενο.

Ακαδημαϊκά Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής

Εργασιακή Εμπειρία:

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομάδα

Ωφελήματα:

  • Προσφέρεται ένα ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, περιλαμβανομένου του 13ου και 14ου μισθού
  • Ιατρική κάλυψη
  • Εκπτωτικό πακέτο
  • Πρόσβαση στο γυμναστήριο

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να υποβάλουν αίτηση μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο careers@remedica.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:57pm on Friday April 19th, 2024