AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

A.M.E. FRESH SNACK CYPRUS LTD: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρεία Fresh Snack δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής, τυποποίησης και διακίνησης προϊόντων σνακ από το 1995. Οι υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις μας στην περιοχή των Αθανάτων Ηρακλείου (Κρήτη) και στον Άγιο Συλά Λεμεσού (Κύπρος) συμβάλλουν στην επίτευξη ενός άρτιου αποτελέσματος μέσω των μεθοδευμένων γραμμών παραγωγής και συσκευασίας, αποτελώντας ταυτόχρονα αφετηρία για δημιουργία και διαρκή ανάπτυξη ενός διευρυμένου εταιρικού δικτύου διανομής, σε τοπικό και εθνικό επίπεδο.

Η εταιρεία A.M.E. FRESH SNACK CYPRUS LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει Αποθηκάριο για πλήρη και μόνιμη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Καλή επικοινωνιακή ικανότητα
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Ολοκλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων

Καθήκοντα:

  • Διευθέτηση και προετοιμασία παραγγελιών
  • Παραλαβή προϊόντων
  • Τακτοποίηση αποθεμάτων στην αποθήκη
  • Ταξινόμηση και διαχείριση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή και κλείσιμο οδηγών

Προσφέρουμε :

  • Μισθός από 900ευρώ
  • Ετήσια άδεια
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας πενθήμερη εργασία

 Για πληροφορίες: τηλέφωνο 25762401,  αποστείλετε το  βιογραφικό σας σημείωμα στο email : logistirio@freshnack.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:32pm on Friday April 19th, 2024