AD 8 code

Ζητούνται Οδηγοί Πωλήσεων (Delivery & Ex-Van Sales)

A.M.E. FRESH SNACK CYPRUS LTD: Ζητούνται Οδηγοί Πωλήσεων (Delivery & Ex-Van Sales) – Λεμεσός

Η εταιρεία Fresh Snack δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής, τυποποίησης και διακίνησης προϊόντων σνακ από το 1995. Οι υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις μας στην περιοχή των Αθανάτων Ηρακλείου (Κρήτη) και στον Άγιο Συλά Λεμεσού (Κύπρος) συμβάλλουν στην επίτευξη ενός άρτιου αποτελέσματος μέσω των μεθοδευμένων γραμμών παραγωγής και συσκευασίας, αποτελώντας ταυτόχρονα αφετηρία για δημιουργία και διαρκή ανάπτυξη ενός διευρυμένου εταιρικού δικτύου διανομής, σε τοπικό και εθνικό επίπεδο.

Η εταιρεία A.M.E. FRESH SNACK CYPRUS LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει Oδηγούς Πωλήσεων (Delivery & ExVan Sales  για πλήρη και μόνιμη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Καλή επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Ολοκλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων

Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση δρομολογίου
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Προσφέρεται πακέτων αποδοχών και ωφελημάτων που περιλαμβάνει 13ο Μισθό,κ.α,ταμείο προνοίας, βασικός μισθός 1200 καθαρά επιπλέων υψηλά μηνιαία μπόνους

Για πληροφορίες: τηλέφωνο 99736304,  αποστείλετε το  βιογραφικό σας σημείωμα στο email : sales@freshsnack.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:23pm on Friday April 19th, 2024