AD 8 code

Ζητείται βοηθός Αποθηκάριος

Sigma Bakeries Ltd: Ζητείται βοηθός Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η Sigma Bakeries Ltd στη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει έμπειρο άτομο για κάλυψη θέσης Βοηθού Αποθηκάριου.

Καθήκοντα:
– Υπό την επιτήρηση του/της τμηματάρχη:
• Προετοιμασία υλικών & προϊόντων σύμφωνα με τις ανάγκες/παραγγελίες των τμημάτων.
• Παραλαβές & αποθήκευση πρώτων υλών Horeca, εξαρτημάτων & μηχανημάτων.
• Έλεγχος (ποσότητες, ποιότητα κ.λπ.) & λεπτομερείς καταγραφή παραλαβών/παραγγελιών.
• Καθημερινή ενημέρωση αρχείων και μηνιαία καταγραφή του στοκ αποθήκης.
• Διατήρηση της αποθήκης καθαρή & συγυρισμένη.
• Βοηθητικές εργασίες όπως ανατίθενται από τον/την υπεύθυνο/η του.
• Ωράριο: 08:00-16:00 (καθημερινές), 08:00-13:00 (Σάββατο)