AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια

Aldente: Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια – Λάρνακα

Το Aldente αναζητά Λογιστή / Λογίστρια για πλήρη απασχόληση

Καθήκοντα:

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων εταιρειών και καταχώρηση Φ.Π.Α.
  • Συμφιλίωση τραπεζών, χρεωστών, πιστωτών, ταμείου, κ.τ.λ.
  • Άλλα λογιστικά καθήκοντα.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος L.C.C.I Level 3 Higher
  • Πείρα σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2 χρόνων
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office και μηχανογραφημένων λογιστικών συστημάτων
  • Γνώση του λογιστικού συστήματος Cycom Sofia θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.
  • Ετοιμασία βιβλίων για υποβολή Οικονομικών Καταστάσεων
  • Οργανωτικές ικανότητες γραφείου
  • Υπεύθυνο άτομο με ικανότητα επικοινωνίας και πρωτοβουλία

Αιτήσεις:

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο jobs@aldente.com.cy με τίτλο: “Λογιστής – anergosjobs.com”

Post expires at 11:55pm on Sunday April 14th, 2024