AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Αγορών

Pergamos: Ζητείται Λειτουργός Αγορών – Λευκωσία

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Αγορών, για μόνιμη εργασία στα Κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία.

Από το 1990 η εταιρία κατέχει ηγετική θέση σε είδη διακόσμησης γλυκισμάτων, γάμου, βάπτισης, πάρτυ, είδη συσκευασίας και διακοσμητικά για το σπίτι, αντιπροσωπεύοντας αποκλειστικά για την Κύπρο τα μεγαλύτερα εργοστάσια της Ευρώπης για τα πιο πάνω θέματα.

H εταιρία διαθέτει 5 καταστήματα στην κυπριακή αγορά, μια κεντρική αποθήκη στην βιομηχανική Ιδαλίου, καθώς και ένα σύγχρονο online shop.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στον κλάδο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Εφοδιαστικής Αλυσίδας, Marketing ή άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στη λεπτομέρεια και οργάνωση
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών, ομαδικότητα

Καθήκοντα εργασίας:

  • Ετοιμασία παραγγελιών στους υφιστάμενους προμηθευτές και νέους συνεργάτες.
  • Παρακολούθηση της τάσης της μόδας στα θέματα που δραστηριοποιείται η εταιρία μέσω social media.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Πέμπτη 08:00-17:00 και Παρασκευή 08:00-14:00)
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εξέλιξη σ’ ένα χώρο που ολοένα εμφανίζει νέες θέσεις εργασίας λόγω της ανάπτυξης της εταιρίας
  • Συνεχής εκπαίδευση που στοχεύει στην ανάπτυξη σου
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που έχει ως βάση τον αλληλοσεβασμό μεταξύ των συνεργατών

Αναζητούμε συνεχώς ικανούς και δημιουργικούς ανθρώπους!

Αν σας ενδιαφέρει η συνεργασία μαζί μας, με μεγάλη χαρά θα δεχτούμε την αίτησή σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε Λειτουργός Αγορών – anergosjobs.com”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Post expires at 11:45pm on Sunday April 14th, 2024