AD 8 code

Viomar Ltd: Θέση Εργασίας

Viomar Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/η Καταστήματος

Η εταιρεία Viomar Ltd, που δραστηριοποιείται στην βιομηχανία μαρμάρου και γρανίτη, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνη Καταστήματος για πλήρη απασχόληση στον εκθεσιακό της χώρο στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Λήψη και παρακολούθηση παραγγελιών και προσφορών
  • Διατηρεί γνώση για τη γκάμα προϊόντων μαρμάρου, γρανίτη και quartz
  • Διατηρεί καθαρό το κατάστημα
  • Εκτελεί πρόσθετα καθήκοντα όπως του/της ζητηθεί

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης (social media)
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδήγησης
  • Σχετικό πτυχίο θα θεωρείται επιπλέον προσόν

Προσφέρουμε:

  • Πενθήμερη εργασία, Δευτέρα – Παρασκευή 8:30-13:00 & 15:00-18:00
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος Μισθός

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: info@viomar.net με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 24633366.

Post expires at 8:01pm on Saturday April 13th, 2024