AD 8 code

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέσεις εργασίας

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία και Λεμεσός

Pickers/Storekeepers

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, ζητά να προσλάβει Pickers/Storekeepers για τα καταστήματα της στις επαρχίες Λευκωσίας και Λεμεσού.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση.

  • Συνεργασία και καλή επικοινωνία με πωλητές και υπόλοιπους συναδέλφους στο κατάστημα για την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών.

  • Διασφάλιση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.

  • Τακτοποίηση και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.

  • Τήρηση και συμμόρφωση με τις διαδικασίες και τους κανονισμούς της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

  • Καλές δεξιότητες διαχείρισης και οργάνωσης του χρόνου.

  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.

  • Εργατικό, ευγενικό και συνεργάσιμο άτομο.

Άλλες Πληροφορίες:

Ωράριο εργασίας Δευτέρα μέχρι Παρασκευή, από τις 08:00 μέχρι τις 17:30.

Εργασία πλήρους απασχόλησης.

13ος μισθός.

Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείστε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσετε τηλεφωνικώς στο 22620010.

Post expires at 3:52pm on Friday April 12th, 2024