AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος/ Μηχανικός

Relax Pools & Gardens Ltd: Ζητείται Μηχανολόγος/ Μηχανικός – Λευκωσία

Η Εταιρεία Relax Pools & Gardens Ltd, που δραστηριοποιείται στις κατασκευές και συντηρήσεις πισίνων , ζητά να προσλάβει για μόνιμη απασχόληση μηχανολόγο/ μηχανικό.

Προσόντα υποψηφίων:

  • Πτυχίο στον κλάδο – μηχανολόγου / μηχανικού / πολιτικού μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στον κλάδο
  • Δυναμική προσωπικότητα με δεξιότητες επικοινωνίας στην πώληση και επαφή με πελάτες

Καθήκοντα & Ευθύνες :

Συντονισμός και επίβλεψη έργων

Ανάπτυξη των πωλήσεων στην περιοχή γεωγραφικής ευθύνης με άνοιγμα νέων πελατών

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Ελκυστικός μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Πενθήμερη εργασία
  • 21 μέρες ετήσια άδεια με πλήρεις απολαβές

Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν βιογραφικό στα emails nicosia@relaxpools.com , relax@relaxpools.com

με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22571300

Post expires at 8:25pm on Thursday April 11th, 2024